Prezeráš: Domov > 2016 > október > 04 > Rozpis a výsledky stolnotenisových zápasov 2016/2017
Rozpis a výsledky stolnotenisových zápasov 2016/2017
Naše stolnotenisové Áčko postúpilo v uplynulej sezóne bez prehry do vyššej ligy a našich hráčov čakajú v túto sezónu zaujímavé zápasy. To že v tretej lige nechceme byť len štatisti, sme ukázali hneď v prvom zápase, keď sme porazili favorizované Áčko Bardejova. V tabuľkách nižšie nájdete rozpis a výsledky zápasov (tabuľka bude priebežne aktualizovaná) našich stolnotenisových klubov. Všetky domáce zápasy sú samozrejme aj v kalendári. Pre viac informácii o stolnom tenise v našej obci klikajte v hornom menu na: Šport >>> Stolný tenis
ŠKST Kamenica nad Cirochou A - o 1. až 6. miesto - výsledky
Kolo |
Dátum |
Čas |
Domáci |
Hostia |
Výsledok |
Body |
1 |
22.01.2017 |
10:00 |
ŠK Orion Belá A |
ŠKST Kamenica A |
14 : 4 |
|
2 |
29.01.2017 |
14:00 |
STO Snina A |
ŠKST Kamenica A |
12 : 6 |
|
3 |
12.02.2017 |
10:00 |
ŠKST Kamenica A |
STO Sedlice A |
6 : 12 |
|
4 |
19.02.2017 |
10:00 |
ŠKST Humenné B |
ŠKST Kamenica A |
14 : 4 |
|
5 |
26.02.2017 |
10:00 |
ŠKST Kamenica A |
MŠK VSTK Vranov D |
6 : 12 |
|
6 |
12.03.2017 |
10:00 |
ŠKST Kamenica A |
ŠK Orion Belá A |
4:14 |
|
7 |
19.03.2017 |
10:00 |
ŠKST Kamenica A |
STO Snina A |
15:3 |
|
8 |
26.03.2017 |
14:00 |
STO Sedlice A |
ŠKST Kamenica A |
18:0 |
|
9 |
02.04.2017 |
10:00 |
ŠKST Kamenica A |
ŠKST Humenné B |
13:5 |
|
10 |
09.04.2017 |
10:00 |
MŠK VSTK Vranov D |
ŠKST Kamenica A |
10:8 |
|
VSSTZ Košice - 3. liga, Severovýchod, muži 2016/2017
Por. |
Mužstvo |
Zápasy |
Výhry |
Remízy |
Prehry |
Skóre |
Body |
1 |
STO Sedlice A |
21 |
18 |
1 |
2 |
278:100 |
58 |
2 |
ŠKST Humenné B |
21 |
17 |
1 |
3 |
250:128 |
56 |
3 |
MŠK VSTK Vranov nad Topľou D |
21 |
11 |
2 |
8 |
191:187 |
45 |
4 |
ŠK Orion Belá nad Cirochou A |
21 |
10 |
3 |
8 |
200:178 |
44 |
5 |
ŠKST Kamenica nad Cirochou A |
21 |
10 |
0 |
10 |
186:192 |
40 |
6 |
STO Snina A |
21 |
8 |
2 |
11 |
148:230 |
39 |
ŠKST Kamenica nad Cirochou A - základná časť - výsledky
Kolo |
Dátum |
Čas |
Domáci |
Hostia |
Výsledok |
Body |
1 |
02.10.2016 |
10:00 |
STJ Družba Bardejov A |
ŠKST Kamenica A |
8:10 |
|
2 |
09.10.2016 |
10:00 |
ŠKST Kamenica A |
ŠK Orion Belá A |
8:10 |
|
3 |
16.10.2016 |
14:00 |
STO Snina A |
ŠKST Kamenica A |
7:11 |
|
4 |
23.10.2016 |
10:00 |
ŠKST Kamenica A |
ŠKST Humenné B |
6:12 |
|
5 |
06.11.2016 |
14:00 |
STO Sedlice A |
ŠKST Kamenica A |
12:6 |
|
6 |
13.11.2016 |
10:00 |
ŠKST Kamenica A |
ŠKP Prešov A |
13:5 |
|
7 |
20.11.2016 |
10:00 |
JMC Lužany pri Topli A |
ŠKST Kamenica A |
5:13 |
|
8 |
27.11.2016 |
10:00 |
ŠKST Kamenica A |
STŠK Tecák Vranov A |
14:4 |
|
9 |
04.12.2016 |
10:00 |
STK Lemešany A |
ŠKST Kamenica A |
7:11 |
|
10 |
11.12.2016 |
14:00 |
MŠK VSTK Vranov E |
ŠKST Kamenica A |
4:14 |
|
11 |
18.12.2016 |
10:00 |
ŠKST Kamenica A |
MŠK VSTK Vranov D |
14:4 |
|
VSSTZ Košice - 3. liga, Severovýchod, muži 2016/2017
Por. |
Mužstvo |
Zápasy |
Výhry |
Remízy |
Prehry |
Skóre |
Body |
1 |
ŠKST Humenné B |
11 |
11 |
0 |
0 |
147:51 |
33 |
2 |
STO Sedlice A |
11 |
9 |
1 |
1 |
138:60 |
30 |
3 |
ŠKST Kamenica nad Cirochou A |
11 |
8 |
0 |
3 |
120:78 |
27 |
4 |
MŠK VSTK Vranov nad Topľou D |
11 |
6 |
2 |
3 |
116:82 |
25 |
5 |
ŠK Orion Belá nad Cirochou A |
11 |
6 |
1 |
4 |
100:98 |
24 |
6 |
STO Snina A |
11 |
6 |
1 |
4 |
92:106 |
24 |
7 |
STJ Družba Bardejov A |
11 |
6 |
0 |
5 |
111:87 |
23 |
8 |
JMC Lužany pri Topli A |
11 |
4 |
1 |
6 |
89:109 |
20 |
9 |
STK Lemešany A |
11 |
3 |
0 |
8 |
89:109 |
17 |
10 |
ŠKP Prešov A |
11 |
2 |
0 |
9 |
72:126 |
15 |
11 |
MŠK VSTK Vranov nad Topľou E |
11 |
2 |
0 |
9 |
71:127 |
15 |
12 |
STŠK Tecák Vranov nad Topľou A |
11 |
0 |
0 |
11 |
43:155 |
11 |
ŠKST Kamenica nad Cirochou B - o 7. až 12. miesto - výsledky
Kolo |
Dátum |
Čas |
Domáci |
Hostia |
Výsledok |
Body |
1 |
22.01.2017 |
10:00 |
ŠK Orion Belá B |
ŠKST Kamenica B |
4 : 14 |
|
2 |
29.01.2017 |
10:00 |
STO Snina B |
ŠKST Kamenica B |
7 : 11 |
|
3 |
12.02.2017 |
10:00 |
ŠKST Kamenica B |
OSTK Hencovce A |
8 : 10 |
|
4 |
19.02.2017 |
10:00 |
ŠKST Hámre A |
ŠKST Kamenica B |
9 : 9 |
|
5 |
26.02.2017 |
10:00 |
ŠKST Kamenica B |
MŠK VSTK Vranov F |
12 : 6 |
|
6 |
12.03.2017 |
10:00 |
ŠKST Kamenica B |
ŠK Orion Belá B |
12:6 |
|
7 |
19.03.2017 |
10:00 |
ŠKST Kamenica B |
STO Snina B |
13:5 |
|
8 |
26.03.2017 |
10:00 |
OSTK Hencovce A |
ŠKST Kamenica B |
10:8 |
|
9 |
02.04.2017 |
10:00 |
ŠKST Kamenica B |
ŠKST Hámre A |
8:10 |
|
10 |
09.04.2017 |
14:00 |
MŠK VSTK Vranov F |
ŠKST Kamenica B |
15:3 |
|
VSSTZ Košice - 4. liga, Vihorlatská, muži 2016/2017
Por. |
Mužstvo |
Zápasy |
Výhry |
Remízy |
Prehry |
Skóre |
Body |
1 |
ŠKST Zemplínske Hámre A |
21 |
11 |
4 |
6 |
208:170 |
47 |
2 |
OSTK Hencovce A |
21 |
10 |
4 |
7 |
208:170 |
45 |
3 |
ŠKST Kamenica nad Cirochou B |
21 |
10 |
1 |
10 |
187:191 |
42 |
4 |
STO Snina B |
21 |
5 |
6 |
10 |
182:196 |
37 |
5 |
MŠK VSTK Vranov nad Topľou F |
21 |
5 |
1 |
15 |
163:215 |
32 |
6 |
ŠK Orion Belá nad Cirochou B |
21 |
1 |
0 |
20 |
76:302 |
23 |
ŠKST Kamenica nad Cirochou B - základná časť - výsledky
Kolo |
Dátum |
Čas |
Domáci |
Hostia |
Výsledok |
Body |
1 |
02.10.2016 |
10:00 |
ŠKST Hámre A |
ŠKST Kamenica B |
13:5 |
|
2 |
09.10.2016 |
14:00 |
ŠKST Kamenica B |
ŠK Orion Belá B |
11:7 |
|
3 |
16.10.2016 |
10:00 |
STO Snina B |
ŠKST Kamenica B |
7:11 |
|
4 |
26.10.2016 |
14:00 |
ŠKST Kamenica B |
OŠK Kamienka A |
8:10 |
|
5 |
06.11.2016 |
10:00 |
TJ Hrabovec A |
ŠKST Kamenica B |
15:3 |
|
6 |
13.11.2016 |
14:00 |
ŠKST Kamenica B |
OSTK Hencovce A |
10:8 |
|
7 |
20.11.2016 |
14:00 |
TJ Šimonka Čierne A |
ŠKST Kamenica B |
10:8 |
|
8 |
27.11.2016 |
14:00 |
ŠKST Kamenica B |
STO Košarovce A |
11:7 |
|
9 |
04.12.2016 |
10:00 |
STO Gajmir Brestov A |
ŠKST Kamenica B |
12:6 |
|
10 |
11.12.2016 |
14:00 |
STO Dlhé A |
ŠKST Kamenica B |
13:5 |
|
11 |
18.12.2016 |
14:00 |
ŠKST Kamenica B |
MŠK VSTK Vranov F |
11:7 |
|
VSSTZ Košice - 4. liga, Vihorlatská, muži 2016/2017
Por. |
Mužstvo |
Zápasy |
Výhry |
Remízy |
Prehry |
Skóre |
Body |
1 |
TJ Hrabovec nad Laborcom A |
11 |
8 |
1 |
2 |
126:72 |
28 |
2 |
TJ Šimonka Čierne nad Topľou A |
11 |
8 |
1 |
2 |
126:72 |
28 |
3 |
STO Gajmir Brestov A |
11 |
7 |
1 |
3 |
113:85 |
26 |
4 |
STO Košarovce A |
11 |
7 |
1 |
3 |
119:79 |
26 |
5 |
STO Dlhé nad Cirochou A |
11 |
5 |
4 |
2 |
112:86 |
25 |
6 |
OŠK Kamienka A |
11 |
6 |
2 |
3 |
108:90 |
25 |
7 |
OSTK Hencovce A |
11 |
4 |
3 |
4 |
107:91 |
22 |
8 |
ŠKST Kamenica nad Cirochou B |
11 |
5 |
0 |
6 |
89:109 |
21 |
9 |
ŠKST Zemplínske Hámre A |
11 |
3 |
2 |
6 |
89:109 |
19 |
10 |
STO Snina B |
11 |
2 |
3 |
6 |
87:111 |
18 |
11 |
ŠK Orion Belá nad Cirochou B |
11 |
1 |
0 |
10 |
39:159 |
13 |
12 |
MŠK VSTK Vranov nad T F |
11 |
1 |
0 |
10 |
73:125 |
13 |
Ing. Patrik Šepeľa
Čítajte tiež:
Rozpis a výsledky stolnotenisových zápasov 2014/2015
Rozpis a výsledky stolnotenisových zápasov 2015/2016
Pokračujte v čítaní novšieho alebo staršieho článku«« X »»