FK Kamenica nad Cirochou – TJ Družstevník Vyšný Žipov 5:0 (3:0)

Na zápas sme nastúpili s jasným cieľom, vyhrať a získať tri body. Hneď v úvode stretnutia to naznačili viaceré akcie. Výsledok hovorí za všetko. Cieľ splnený!Viac

TJ Slovan Belá nad Cirochou – FK Kamenica nad Cirochou 3:2 (1:1)

Derby bolo dramatické. V 78. minúte Štofik presnou strelou spoza šestnástky vsietil kontaktný gól – 3:2. To ale nič nezmenilo a tri body získal beľanský Slovan.Viac

TJ Tvarona Ulič – FK Kamenica nad Cirochou 2:5 (1:2)

7. kolo – 16.09.2018 o 15:00 Góly: 12. P. Korkorec, 90. M. Hromadka – 19. J. Štofík, 23. S. Mikula, 78. E. Matús, 85. P. […]Viac

Rozpis a výsledky stolnotenisových zápasov 2018/2019

Pozrite si v prehľadnej tabuľke rozpis, výsledky a body zo stolnotenisových zápasov mužstiev ŠKST Kamenica nad Cirochou "A" a OcÚ Kamenica nad Cirochou "B". Viac

9. kolo II. Slovenskej ligy v boxe

V sobotu 20. októbra so začiatkom o 11:00 sa vo veľkej sále kultúrneho domu v Kamenici uskutoční 9. kolo II. Slovenskej ligy v boxe. Všetci ste srdečne vítaní.Viac

FK Kamenica nad Cirochou – OFK Agrifop Stakčín 4:1 (3:0)

Záver zápasu sme mali v rukách, no náš nekoncentrovaný výkon v obrane zúžitkoval Matiko a v 88. minúte zaznamenal čestný úspech hostí - 4:1.Viac

FK Kamenica nad Cirochou – TJ Jasenov 3:0 (2:0)

Peknou akciou sa v 63. minúte v strede ihriska predviehol Štofík, keď obišiel troch hráčov, prihrávkou vysunul Bundu, ktorý zvýšil už na 3:0.Viac

OFK Spartak Brekov – FK Kamenica nad Cirochou 0:0

V II. polčase už obojstranne dochádzali sily, nikam sme sa neponáhľali. Mohli sme aj získať maximum. Domáci umreli na krásu, prihrávok vyše hlavy, ale bez účelu.Viac

Strana:12345»10...Last »