Odchody autobusov
V rámci novej rubriky obec Vám na lepších stránkach obce Kamenica nad Cirochou postupne prinesiem kompletný prehľad občianskej vybavenosti v našej obci. Pokračujem odchodmi autobusov zo zastávok v obci (pri pekárni). Ak je niečo z uvedeného nesprávne, dajte mi prosím vedieť.
Cieľová zastávka | Časy | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bardejov | *X | *T *23 | |||||||
5:55 | 9:55 | ||||||||
Humenné | *X | *X *6 | *X | *X | *6 *20 | *X | *X *10 | *X | *36 |
4:48 | 4:54 | 5:00 | 5:35 | 5:53 | 5:55 | 6:24 | 6:25 | 6:28 | |
*2 *6 *67 | *X *11 | *X *10 | *X | *X | *X *6 *20 | *X | *X | *X *10 | |
6:28 | 6:39 | 6:45 | 6:53 | 7:06 | 7:09 | 7:39 | 8:01 | 8:21 | |
*X | *X | *X *6 *20 | *X | *T *23 | *X | *X | *X | ||
8:32 | 9:10 | 9:28 | 9:53 | 9:55 | 10:24 | 10:59 | 11:26 | 11:41 | |
*X *10 | *7 *21 | *6 *20 | *X *11 | *X | *X *10 | *X *6 *20 | *X | *T | |
12:36 | 12:53 | 12:54 | 12:54 | 13:05 | 13:08 | 13:55 | 14:30 | 14:40 | |
*X | *X *10 | *X *10 | *X *6 *20 | *T | *7 *47 | *7 *21 | *X *22 | *X *T *23 | |
14:55 | 15:10 | 15:30 | 16:05 | 16:20 | 16:20 | 17:20 | 17:20 | 18:44 | |
*X *T *34 | *36 | *6 *T | *X | *X | |||||
20:58 | 20:58 | 21:01 | 21:06 | 22:36 | |||||
Košice | *X *6 *20 | *7 *21 | |||||||
7:09 | 17:20 | ||||||||
Lieskovec | *X *10 | ||||||||
6:24 | |||||||||
Michalovce (cez Sninu) | *6 *20 | *7 *21 | |||||||
5:56 | 13:46 | ||||||||
Modrá nad Cirochou | *X *10 | *7 *X | |||||||
12:57 | 14:45 | ||||||||
Prešov | *X | *X | *X | *X *6 *20 | *7 *47 | ||||
6:25 | 9:53 | 11:26 | 16:05 | 16:20 | |||||
Snina námestie | *X | *X | *6 *20 | *X | *T | *X *11 | *X | *X | *X *10 |
5:05 | 5:38 | 5:56 | 6:30 | 6:43 | 7:00 | 8:15 | 8:43 | 8:49 | |
*X *10 | *X | *X *6 *20 | *X | *X | *X *T | *X | *6 *20 | *X *10 | |
9:00 | 9:35 | 10:00 | 10:20 | 11:15 | 11:55 | 12:20 | 12:35 | 12:35 | |
*X | *X *10 | *7 *21 | *X *6 *20 | *T | *X | *X *10 | *X *11 | *X *T | |
13:10 | 13:30 | 13:46 | 14:10 | 14:38 | 14:40 | 15:25 | 15:25 | 15:45 | |
*X | *X *6 *20 | *36 | *4 *7 *77 | *X *T *23 | *X | *7 *21 | *22 | *X | |
16:15 | 16:45 | 16:55 | 16:55 | 17:14 | 17:45 | 17:45 | 18:36 | 19:50 | |
*X *T *34 | *36 | *7 *47 | *X *T *23 | *7 *47 | *X | ||||
20:10 | 20:10 | 20:25 | 21:05 | 21:45 | 22:29 | ||||
Snina Vihorlat | *X | ||||||||
13:10 | |||||||||
Strihovce ObÚ | *X *10 | ||||||||
12:35 | |||||||||
Stropkov | *X | *T *23 | *X *10 | ||||||
5:55 | 9:55 | 15:10 | |||||||
Zemplínske Hámre kameňolom | *T | *6 *20 | *X | *6 *20 | |||||
6:43 | 6:43 | 14:45 | 14:49 | ||||||
Zemplínske Hámre kopec | *T | *6 *20 | *X | *6 *20 | *X | *6 *T | |||
6:43 | 6:43 | 14:45 | 14:49 | 22:46 | 22:46 |
Cestovný poriadok platí od 14. 12. 2014 do 12. 12. 2015
*X – premáva v pracovné dni
*T – premáva v nedeľu a v štátom uznaný sviatok
*2 – premáva v utorok
*4 – premáva vo štvrtok
*6 – premáva v sobotu
*7 – premáva v nedeľu
*10 – nepremáva od 22.12. do 07.01., 02.02., od 23.02. do 27.02., od 02.04. do 07.04., od 01.07. do 31.08., 29.10., 30.10.
*11 – nepremáva od 15.12. do 19.12., od 08.01. do 30.0., od 03.02. do 20.02., od 02.03. do 01.04., od 08.04. do 30.06., od 02.09. do 28.10. a od 02.11. do 11.12.
*20 – nepremáva 29.08.
*21 – nepremáva 05.04., 06.04. a 01.09.
*22 – nepremáva 31.12.
*23 – nepremáva 24.12., 25.12., 26.12. a 05.04.
*34 – nepremáva od 23.12. do 26.12., 30.12., 31.12., od 02.04. do 05.04., od 01.06. do 30.09.,19.12.,20.12.,02.01.,03.01.
*36 – nepremáva od 14.12. do 31.05., od 01.10. do 12.12., premáva denne od 01.06.
*47 – nepremáva od 21.12. do 07.01., 01.02., 02.02., 22.02., od 03.04. do 07.04., od 05.07. do 31.08., premáva 01.09.
*67 – nepremáva 27.12., 03.01., 07.04., 02.05., 09.05., od 01.06. do 30.09., 17.11., premáva 24.12., 31.12., 08.04., 01.05., 08.05., 02.10., 19.11.
*77 – nepremáva 25.12., 01.01., 05.04., 03.04., 07.05., od 01.06. do 30.09., 15.11., premáva 22.12., 29.12., 06.04., 29.04., 06.05., 17.11.
Čítajte tiež:
Odchody vlakov
Pohostinstvá, reštaurácie, krčmy a iné
- Komentáre