ŠK Sačurov – FK Kamenica nad Cirochou 1:0 (0:0)

Do Sačurova sme pricestovali s torzom hráčov. Zo zostavy chýbali Červeňák a Benec. Haburaj nastúpil so zraneným kolenom, Čabák s opuchnutým palcom na nohe. Viac

FK Kamenica nad Cirochou – OFK Agrifop Stakčín 2:0 (2:0)

V 14. min. otvoril účet stretnutia Čabák. V 40. min. sa po peknej kombinácii Červeňák – Mikula vyznamenal Vasiľko, ktorý strelou do protipohybu Muchychku zvýšil.Viac

OFK Hencovce – FK Kamenica nad Cirochou 1:3 (1:1)

Od úvodu sme mali iniciatívu. Polčas skončil nerozhodne 1:1. Zápas sme vo svoj prospech rozhodli v druhom polčase krásnym gólom a pomohol nám ja "vlastenec".Viac

FK Kamenica nad Cirochou – FK Sedliská 1:0 (1:0)

Od úvodného hvizdu sme udávali tempo my a vytvárili sme si šance. V 13. min. posunul Mikula loptu Karnajovi, a ten vsietil do prázdnej brány jediný gól zápasu. Viac

FK Kamenica nad Cirochou – TJ Družstevník Vyšný Žipov 4:0 (0:0)

Naše mužstvo nastúpilo v najsilnejšom zložení po mesiaci. Vyhrali sme rozdielom triedy. Hostia fyzicky "odpadli", hralo sa prevažne na jednej polovici ihriska. Viac

TJ Jasenov – FK Kamenica nad Cirochou 2:1 (0:1)

4. kolo – 27.08.2017 o 16:00 Góly: 30. T. Čabák, 78. P. Krajkovič, 87. M. Beták ŽK: 18. S. Mikula, 59. J. Kovalčík, 83. V. […]Viac

FK Kamenica nad Cirochou – F.O. AJAX Pakostov 1:0 (0:0)

3. kolo – 20.08.2017 o 16:00 Gól: 84. M. Fedorko (vlastný). ŽK: 31. S. Mikula, 27. V.r Suchanič, 43. P. Vasiľko – 66. J. Gombita, […]Viac

TJ Družstevník Borov – FK Kamenica nad Cirochou 1:0 (1:0)

Domáci "medvedi" nabudení víťazstvom v Jasenove nastúpili s odhodlaním zabodovať naplno aj v historicky prvom domácom piatoligovom zápase, k tomu aj v derby.Viac

FK Kamenica nad Cirochou – FK Železiarne Podbrezová 0:2 (0:1)

Od úvodu mal viac hry favorit. Naši hrali obetavo, do ofenzívy sa však dostávali ťažko. Bojovali však až do záverečného hvizdu, začo im patrí pochvala.Viac

Strana:12345»...Last »