OFK Sečovská Polianka – FK Kamenica nad Cirochou 4:2 (1:2)

14. kolo – 05.11.2017 o 13:30

Góly: 36., 48., 62. a 69. A. Gaži – 18. a 20. S. Karnaj. ŽK: Zubko, Gut, Urban – Šedzmák, Mihalič, Čopák. R: Anguš. D: 77. FK: P. Dobda – S. Mikula, J. Šedzmák (85. L. Pecha), D. Čopák, P. Mesaroš, M. Benec (66. P. Vasiľko), T. Čabák, M. Červenák, J. Mihalič, L. Čopák, S. Karnaj.

Vedenia sme sa ujali rýchlo dvoma gólmi, ich autorom bol Karnaj. V 18. minúte po kombinácii Čabák – Benec sa nemýlil zoči-voči brankárovi Urigovi, o dve minúty asistoval opäť Benec, ktorý mu loptu sklepol, Karnaj obišiel protihráča a strelou od žrde napol sieť. Do šance sa dostal aj Mihalič, ale v koncovke mu chýbala presnosť, Červeňákov priamy kop Uriga vyboxoval. V 36. minúte sa nepozornosť na našej strane stala osudnou a ovplyvnila vývoj zápasu: rozohrávka – autové vhadzovanie domácich a prišiel prvý gól Gažiho.

Do druhého dejstva sme nastúpili s cieľom už neinkasovať, opak bol však pravdou. V 48. minúte Gažiho strela z 30 m skončila za brankárom Dobdom – 2:2. Po hodine hry´si domáci útočník na konto pripísal hetrik z brejku, pri ktorom sme sa však dožadovali ofsajdu, ale arbiter bol iného názoru. “Dielo náhody” priniesla 69. minúta keď spoza 16-tky vystrelil aktívny Gaži a tečovanú loptu vyberal Dobda zo svojej siete. Preskupili sme rady, ale nepomohli sme si. Šancu skórovať mal ešte Karnaj, Čabák, Čopák, ale bez úspešnej koncovky.

zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník LVIII, č. 44/2017, str. 10

TJ Tvarona Ulič – FK Kamenica nad Cirochou 1:1 (1:1)
FK Kamenica nad Cirochou – OFK Tatran Bystré 1:1 (0:0)

Pokračujte v čítaní staršieho článku X »»