FK Kamenica nad Cirochou – OFK Sečovská Polianka 6:0 (1:0)

1. kolo – 05.08.2017 o 16:30

Góly: 33., 54 a 55. S. Karnaj, 49. a 58. (PK) L. Čopák, 76. J. Kovalčík. ŽK: Gut. R: Hrinda. D: 100. FK: A. Burda – O. Čabák, V. Suchanič, S. Mikula, D. Čopák (68. P. Mesaroš), J. Šedzmák, P. Vasiľko, M. Haburaj, (57. J. Kovalčík), T. Čabák (78. R. Havriľak), S. Karnaj (68. L. Pecha).

Jasný výsledok, avšak do prestávky sa hostia držali, bol to vyrovnaný futbal. Tri rýchle góly (54.- 58. minúte) ich odpor zlomili, potom to bolo už jednoznačné. Po polhodine hry po centrovanej štandardke otvoril hlavou skóre Karnaj, v 49. minúte po rohu Haburaja hlavičkoval presne L. Čopák. V 54. minúte strela Vasiľka skončila na brvne, ale Karnaj bol dorážkou pohotový – 3:0, o minútu si autor gólu zapísal hetrik po samostatnom úniku. V 58. minúte bol faulovaný T. Čabák a L. Čopák sa z bieleho bodu nemýlil, poltucet stanovil striedajúci Kovalčík, keď hlavičkou zúročil centrovanú štandardku Červeňáka. Brankár Burda vážnejšiu prácu nemal.

zdroj: Podvihorlatské noviny č. 32/2017, str. 10

FK Soľ – FK Kamenica nad Cirochou 2:1 (0:1)
FK Kamenica nad Cirochou – TJ Ptava NV Ptičie 2:1 (0:1)

Pokračujte v čítaní staršieho článku X »»