FUNNY CAMP 2014!

Načítanie mapy…

Dátum/čas
01/08/2014 - 07/08/2014
18:00 - 12:00

Miesto konania
RZ Lesík

Kategórie


Tábor plný života, zábavy a priateľstva pre deti od 6 – 16 rokov. FUNNY – KRAJINA ZÁBAVY, JE TU!

Detská organizácia Fénix v spolupráci s mládežníckym parlamentom FreeMar usporadúva tábor plný smiechu, priateľstva a poznania skutočného sveta zábavy v RZ LESÍK, Kamenica nad Cirochou.

Funny Camp 2014

Tématický tábor naučí deti, ako prežiť v prírode, ako zdolávať prekážky pri hľadaní pokladu, nabrať odvahu, komunikačné zručnosti, a to všetko v sprievode fantastickej hudby a desiatok táborových hier, zvykov a tradícií. Vydajte svoje dieťa po stopách rozprávkových bytostí, ktoré ich zábavnou formou naučia veľa zaujímavých a kreatívnych vecí.

V PROGRAME : Jazda na koni, turistická prechádzka, kreatívne hry, karaoke show, diskotéky, koncert kapely, posedenia pri ohni, nočná super hra, športové olympijské hry, celodenná hra DINGO a veľa veľa ďalšieho.

Účastnícky poplatok 130,- €/osoba
(ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim – animátori, zdravotník – program, materiálno – technické vybavenie, ceny do súťaží, jazda na koni, …)

Tábor začína 1. augusta od 18.00 a končí 7. augusta do 12.00.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ PÍŠTE TU.

Areál rekreačného zariadenia LESÍK sa nachádza cca 3km od centra obce Kamenica nad Cirochou v smere na VO Valaškovce.

Areál pozostáva z 10 murovaných chatiek, jedálne, dvoch školských tried (väčšinou sú využívané na hranie stolného futbalu alebo stolného tenisu), ihriska, ohniska … a disponuje kapacitou cca 90 osôb.

PRIHLÁŠKA NA FUNNY CAMP 2014 TU!!!

  • Komentáre
Napíš komentár


2014 - 2018 © Ing. Patrik Šepeľa