Lukáš Vrábeľ je najlepším barmanom na Slovensku!

Kameničan Lukáš Vrábeľ je najlepším barmanom na Slovensku za rok 2017. Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou - Lukáš vyhral aj národné kolo prestížnej súťaže :-)Viac

“Nebezpečná” Kameničanka Nikola Cenknerová

Poznáte Nikolu Cenkerovú? Úspešná športovkyňa to s boxom myslí vážne. Ako sa k tomuto športu dostala, čo ju motivuje a kam by to chcela dotiahnuť? Čítajte tu ;-)Viac

Majstrovstvá Slovenska v boxe žiakov a mladšieho dorastu

Štefan Vrábeľ získal zlatú medailu a stal sa majstrom Slovenska v kategórii starších žiakov do 72 kg a Adrián Rak z ŠK Miko fit-box obsadil skvelé druhé miesto.Viac

Nicky Mack a Earthphonics!

Dominika Macková, ktorú poznajú pod umeleckým menom Nicky Mack, žije už dlhší čas v Toronte, kde pôsobí s kapelou Earthphonics a spieva väčšinou v angličtine.Viac

Lukáš Vrábeľ: Víťaz Havana Masterclass!

Lukáš Vrábeľ z Kamenice má za sebou ďalší veľký profesný úspech a pred sebou ešte väčšiu výzvu. Takto tvorí, žije a pracuje slovenská bartendingová špička. Viac

Rezbár Matúš Krajník

V Kamenici máme mnoho šikovných a talentovaných ľudí. Žijú však svojím pokojným životom, sami sa nechvália a málokto o ich vie. Jedným z nich je aj rezbár a reštaurátor Matúš Krajník.Viac

Lukáš Vrábeľ: K bartendingu som sa dostal náhodou

Prvá profesionálna súťaž v živote a hneď víťazstvo v súťaži Absolut Invite 2014 – Lukáš Vrábeľ (25) si overil, že šťastie praje odvážnym. Mladý talent […]Viac