FK Kamenica nad Cirochou – FK Sedliská 1:0 (1:0)

6. kolo – 10.09.2017 o 15:30

Gól: 13. S. Karnaj. ŽK: Pecha – Baník. R: Kron. D: 120. FK: A. Burda – O. Čabák, S. Mikula, V. Suchanič, J. Šedzmák, T. Čabák, M. Červeňák, D. Čopák, J. Kovalčík, (64. L. Pecha), P. Vasiľko (83. P. Mesaroš), S. Karnaj (89. D. Valkučák)

Od úvodného hvizdu sme udávali tempo my a vytvorili sme si niekoľko šancí. V 5. minúte Čabákova strela minula pravú žrď, bez úspechu skúšali štastie Karnaj aj Vasiľko. V 13. minúte posunul Mikula loptu Karnajovi, ktorý vybehol za obranu, položil si brankára a vsietil do prázdnej brány napokon jediný gól zápasu. Po osi Miukla – Čabák vyloženú šancu spálil Vasiľko, ktorý z 5 metrov prestrelil Bálintovu svätyňu. Podobný scenár sa opakoval o 10 minút, keď Čabák centroval voľnému Vasiľkovi, ktorý dvoch hráčov “usadil”, ale trestuhodne minul. Hra sa odvíjala prevažne na polovici hostí.

V II. polčase súper bránil miestami až ôsmimi hráčmi, dostal sa do dvoch brejkových situácií, no Burdu priamou strelou neohrozil. Na druhej strane náš Červeňák zo štandardky poslal loptu Pechovi, ktorý nožnicami tesne minul. Šancu poistiť výhru mal ešte Červeňák, ale jeho strela bola zrazená hosťujúcim obráncom.

Budúci týždeň hráme v Hencovciach a najbližší domáci zápas nás čaká 24.09. o 15:00 proti Stakčínu.

zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník LVIII, č. 37/2017, str. 10

FK Kamenica nad Cirochou – TJ Družstevník Vyšný Žipov 4:0 (0:0)
TJ Jasenov – FK Kamenica nad Cirochou 2:1 (0:1)

Pokračujte v čítaní staršieho článku X »»