TJ Tvarona Ulič – FK Kamenica nad Cirochou 2:5 (1:2)

7. kolo – 16.09.2018 o 15:00

Góly: 12. P. Korkorec, 90. M. Hromadka – 19. J. Štofík, 23. S. Mikula, 78. E. Matús, 85. P. Bunda, 87. V. Vasilko. ŽK: Kireš, Čokina, Holovka. ČK: 73. T. Kireš (po druhej ŽK). R: Ševčík. D: 100. TJ Tvarona: D. Cima – M. Chochrun, J. Burda, T. Kireš, M. Samčík, J. Holinka (46. P. Vasko), P. Korkorec, M. Čokina, M. Kačur, S. Holovka, M. Hromadka. FK: A. Burda – P. Petričko, P. Bunda, P. Šamo, J. Štofík, E. Matús, S. Mikula (62. D. Čopák), R. Lazúr, V. Suchanič, J. Kovalčík, V. Vasilko.

Od úvodu sme potvrdzovali svoju kvalitu, do 10. minúty sme si vypracovali hneď tri vyložené šance, ale Cima „vlkov“ podržal. V 12. minúte po centri Čokinu priťukol Hromadka hlavou Korkobcovi, ktorý otvoril skóre – 1:0. Ďalších desať minút však patrilo nám. Dvoma krásnymi akciami v 19. a 23. minúte sa vývoj derby otočil.

V II. polčase Uličania zapli na vyššie obrátky, zdalo sa, že môžu s výsledkom niečo spraviť. Zlomová sa ukázala pasáž 73. až 78. minúte, keď najprv zaúradoval arbiter a nezmyselne vylúčil Kireša, vzápätí po jasnom faule na Cimu, keď mal loptu v moci, skóroval Matús. Domáci znervózneli, v oslabení už neodolali našej presnej kombinačnej hre, v 85. a 87. minúte opäť inkasovali. Výsledok upravil Hromadka presnou hlavičkou, z uličského pohľadu nezaslúžený rezultát.

zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník LIX, č. 38/2018, str. 10

FK Kamenica nad Cirochou – OFK Agrifop Stakčín 4:1 (3:0)
FK Kamenica nad Cirochou – TJ Jasenov 3:0 (2:0)

Pokračujte v čítaní staršieho článku X »»