FK Kamenica nad Cirochou – OFK Agrifop Stakčín 4:1 (3:0)

6. kolo – 09.09.2018 o 15:30

Góly: 12. P. Šamo, 30. a 31. T, Čabák, 58. V. Vasilko – 88. J. Matiko. ŽK: Vasilko – Shcherbanych, Sema. R: Suchanič. D: 150. FK: A. Burda – P. Petričko, P. Bunda (63. J. Kovalčík), V. Vasilko, P. Šamo (46. D. Čopák), J. Štofík (63. P. Mesaroš), E. Matús, S. Mikula, R. Lazúr, V. Suchanič, T. Čabák. OFK Agrifop: V. Muchychka – D. Danko, S. Shcherbanych, E. Hanc, J. Matiko, J. Kapraľ, M. Iskajc (26. M. Kelemen), I. Sema, M. Telvak (53. R. Iskajc), L. Čopík, D. Halaburka.

Hneď v úvode I. dejstva Čabák strelou z diaľky vyskúšal gólmana Muchychku. V 8. minúte po ľavej strane Lazúr ohrozil opäť Muchychkovu bránku, obranca strelu tečoval na roh, na loptu už Šamo nedočiahol. V 12. minúte bol náš Bunda faulovaný a z jedenástky otvoril účet stretnutia Šamo. Pokračovali sme v tlaku, v 13. minúte ohrozil bránku Šamo. V 19. minúte udreli hostia, po chybe našej obrany z ľavej strany však slabou strelou brankára Burdu neohrozili. V 30. minúte po prieniku zvýšil skóre Čabák. O minútu sme už viedli rozdielom triedy, keď Šamova prihrávka našla Čabáka.

V tlaku sme pokračovali aj v II. polčase, avšak hlavička Lazúra v 55. minúte ostala nepremenená. Skóre sa menilo v 58. minúte, keď po centri Petrička z ľavej strany hlavou zvýšil Vasilko – 4:0. V 74. minúte potiahol loptu Lazúr, peknou obaľovačkou však trafil iba ľavú žrď Muchychkovej brány. Záver zápasu sme mali v rukách, no náš nekoncentrovaný výkon v obrane zúžitkoval Matiko a v 88. minúte zaznamenal čestný úspech hostí.

zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník LIX, č. 37/2018, str. 10

FK Kamenica nad Cirochou – TJ Jasenov 3:0 (2:0)
OFK Spartak Brekov – FK Kamenica nad Cirochou 0:0

Pokračujte v čítaní staršieho článku X »»