FK Kamenica nad Cirochou – TJ Jasenov 3:0 (2:0)

4. kolo – 26.08.2018 o 16:00

Góly: 12. T. Čabák, 40. R. Lazúr, 63. P. Bunda. ŽK: Kovalčík, Mesaroš – Labik, Beták. ČK: 63. L. Behun (Jasenov). R: Basoš. D: 300. FK: A. Burda – V. Suchanič, P. Petričko, P. Bunda (77. M. Haburaj), V. Vasilko (77. D. Čopák), P. Šamo, S. Mikula, T. Čabák (57. J. Štofík), J. Kovalčík, R. Lazúr (87. M. Čabák), P. Mesaroš (46. E. Matús). TJ: L. Behun – P. Labik, M. Kríž (60. P. Krajkovič), M. Beták, R. Tomčák, M. Paľo, P. Horvát, M. Roško, P. Matta (64. K. Surničin), J. Čišovský, R. Harakaľ.

Derby sa začalo v svižnom tempe. Viac hry mali od začiatku Jasenovčania, ktorí už v 4. minúte zľava po úniku ohrozili Burdovu bránu. Tomčákova strela z priameho kopu v 10. minúte mierila vedľa. V 12. minúte sa po prihrávke Kovalčíka dobre v šestnástke zorientoval Šamo, krátkou prihrávkou našiel Tomáša Čabáka, ktorý otvoril skóre stretnutia. V 21. minúte skúšali hostia, spred šestnástky zahrávali priamy kop, strela mierila nad. Po centri Bundu v 36. minúte, Kovalčík pravou nohou triafal vysoko nad. V 38. minúte musel zastaviť za cenu faulu Mesaroš útočníka hostí, vyslúžil si žltú kartu. Strelou po zemi k pravej žrdi v 40. minúte zvýšil skóre Lazúr.

Druhý polčas sa začal zvýšeným tlakom našich. Po faule na domáceho hráča v 57. minúte zahrával Šamo priamy kop, ale strelou do múru nevyužil šancu. V 60. minúte potiahol loptu do šestnástky Štofík, prihrával Šamovi, no ten v skĺze trafil len obrancu. Peknou akciou sa v 63. minúte v strede ihriska predviehol Štofík, keď obišiel troch hráčov, prihrávkou vysunul Bundu, ktorý zvýšil už na 3:0. Gólmanovi Behunovi sa zjavne stav zápasu nepáčil, za vulgárne pripomienky na adresu rozhodcu si vyslúžil v 63. minúte červenú kartu. V závere zápasu sme strelili štvrtý gól, ale za odpískaný ofsajd uznaný nebol.

zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník LIX, č. 35/2018, str. 10

OFK Spartak Brekov – FK Kamenica nad Cirochou 0:0
FK Kamenica nad Cirochou – F. O. AJAX Pakostov 1:0 (0:0)

Pokračujte v čítaní staršieho článku X »»