Monthly archives: jún 2018

Entries found: 5
Návrh zmluvy o združení vlastníkov poľnohospodárskej pôdy

Návrh zmluvy o združení vlastníkov poľnohospodárskych pozemkov v k. ú. Kamenica nad Cirochou, ktorého cieľom bude hájenie záujmov vlastníkov pôdy v Kamenici.Viac

Majstrovstvá SR v boxe

V Kamenici sa lesknú 3 medaile, ktoré sme vyboxovali na Majstrovstvách SR! ŠK Miko fit-box má ďalšieho majstra Slovenska a dvoch vicemajstrov. Gratulujeme!Viac

FK Kamenica nad Cirochou – FK obce Kochanovce/Brekov 3:1 (2:0)

Derby sme začali svižne. Do polčasu sme viedli 2:0. Viac z hry mali potom hostia, zápas sa im podarilo zdramatizovať, nie však vyrovnať. Doma sme vyhrali 3:1.Viac

Skončil sa máj, skončila sa jar

Priemerná teplota bola 17.8 °C. Zaznamenali sme 14 letných dní a 3 tropické dni. Najvyššia teplota bola 2. mája 30.3 °C a najnižšia 15. mája 4.3 °C.Viac

FK Nižný Hrušov – FK Kamenica nad Cirochou 2:1 (1:1)

Na pôde lídra sme chceli uspieť. Súpera sme sa nezľakli, v súčasnej situácii by nám aj bod pomohol. Začali sme nebojácne a v 5. minúte sme sa ujali vedenia.Viac