FK Kamenica nad Cirochou – OFK Hencovce 2:2 (0:0)

20. kolo – 06.05.2018 o 16:30

Góly: 73. (PK) S. Mikula, 78. P. Vasilko – 60. R. Kurec, 66. J. Gajdoš. R: Kavčák. D: 120. FK: P. Dobda – V. Suchanič, T. Čabák, P. Vasilko, V. Vasilko, M. Haburaj, J. Kovalčík, P. Mesaroš, S. Mikula, P. Gerboc (84. R. Havriľak), M. Čabák (64. L. Pecha).

Tabuľkoví susedia zohrali vyrovnaní zápas. V oklieštenej zostave, nám chýbala štvorica hráčov (tresty, zranenia). V I. polčase s minimom šancí bezgólové skóre, naše strely Vasilka a Čabáka boli nevýrazné. Hostia hrali na brejky, tiež bezúspešne.

V II. polčase sme začali aktívne, po jasnom faule hra pokračovala, odrazená lopta viedla k brejku Kureca a bolo 0:1. V 66. minúte do rozvrátenej obrany skóroval Gajdoš – 0:2 a tak sme pozmenili rozostavenie viac na ofenzívne. V 73. minúte po faule na Mesároša premenil pokutový kop Mikula, v 78. minúte priamy kop Vasilka neudržal brankár v náručí a Vasilko v dorážke vyrovnal. Naše snahy však boli trojbodové, boli aj šance. Priamy kop Vasilka trafil múr do ruky, hralo sa ďalej, v samom závere Vasilko namieril krásne do šibenice, ale Suchý predviedol efektný zákrok. Remíza je zaslúžená.

zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník LIX, č. 19/2018, str. 10

FK Sedliská – FK Kamenica nad Cirochou 1:1 (1:0)
TJ Družstevník Vyšný Žipov – FK Kamenica nad Cirochou 2:1 (1:1)

Pokračujte v čítaní staršieho článku X »»