TJ Družstevník Vyšný Žipov – FK Kamenica nad Cirochou 2:1 (1:1)

18. kolo – 22.04.2018 o 16:00

Góly: 6., 81. J. Janočko – 15. T. Čabák. ŽK: Hric, Janočko, Trebuňák – Mikula. R: Eperješi. D: 100. FK: P. Dobda – S. Mikula, V. Suchanič, D. Čopák, M. Benec, T. Čabák, P. Vasiľko, V. Vasilko, M. Haburaj (71. P. Mesaroš), J. Kovalčík, L. Čopák.

V 6. minúte využili domáci brejk z pravej strany – Janočko obišiel Mikulu a krížnou strelou nedal šancu brankárovi. To nás však nezlomilo, hrali svoju hru, odmenou nám bola v 15. minúte kombinácia Vasilko, Benec a Čabák, ktorý popri brankárovi vyrovnal. Vasilko z 20 metrov netrafil bránu, Benec takisto. Až v 45. minúte bol priamy kop Čopáka, chýbalo máličko, brankár strelu kryl.

Aj II. polčas sme začali s loptou na kopačkách, z čoho pramenili aj šance: najprv Mikula hlavičkoval nad, pálil aj Vasilko, no brankár loptu vyrazil. Rušný záver, domáci atakovali brankára Dobdu, ktorý loptu iba vyrazil pred seba a osamotený Janočko skóroval – 2:1. V 82. minúte nám asistent neuznal gól, Vasilko obišiel obrancu, peknou prihrávkou našiel Beneca, ktorý napol sieť, ale rozhodca avizoval prísny ofsajd. V 85. minúte neodpískal pokutový kop, Čabák si v šestnástke posunul loptu, brankár ho stiahol, píšťalka ostala nemá, v 88. minúte, keď striedajúci Mesaroš prehodil brankára, obranca ho „zvalcoval“ – penalta sa nepískala. V samom závere L. Čopák hlavičkoval tesne nad.

zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník LIX, č. 17/2018, str. 10

FK Kamenica nad Cirochou – TJ Jasenov 0:1 (0:0)
FO AJAX Pakostov – FK Kamenica nad Cirochou 1:4 (1:1)

Pokračujte v čítaní staršieho článku X »»