2 % z daní pre ŠK Miko fit-box!

2 %  z daní pre ŠK Miko fit-box!

Opäť je tu obdobie podávania daňových priznaní a s tým aj možnosť poskytnutia 2 % z týchto daní pre registrované organizácie. Jednou z týchto registrovaných organizácii je aj občianske združenie ŠK Miko fit-box, ktoré vychováva mladých adeptov v boxe. Členovia klubu úspešne reprezentujú našu obec už štvrtý rok a to na celoslovenských turnajoch I. a II. ligy, ale aj na medzinárodnej úrovni. Pevne veríme, že výsledky členov klubu budú i naďalej skvelé a mládež v Kamenici nad Cirochou a v jej okolí bude mať možnosť realizovať svoje športové aktivity aj vďaka činnosti nášho športového klubu. Podporte šport v našej obci a darujte našim mladým športovcom 2 % z daní. Tlačivo tu.

ĎAKUJEME!

Marián Miko

Čítajte tiež:
9. kolo II. Slovenskej ligy v boxe
Medzinárodný turnaj boxu (Boguchwala Poľsko)

Pokračujte v čítaní staršieho článku X »»
  • Komentáre
Napíš komentár


2014 - 2018 © Ing. Patrik Šepeľa