FK Kamenica nad Cirochou – TJ Družstevník Vyšný Žipov 4:0 (0:0)

FK Kamenica nad Cirochou – TJ Družstevník Vyšný Žipov 4:0 (0:0)

5. kolo – 03.09.2017 o 15:30

Góly: 47. J. Mihalič, 55. M. Červeňák, 60. P. Vasiľko, 76. T. Čabák. ŽK: D. Čopák – Kostelník, Krištan. R: T. Pacák. D: 120. FK: A. Burda – O. Čabák, S. Mikula, V. Suchanič, J. Šedzmák, T. Čabák (79. S. Karnaj), L. Čopák (76. J. Kovalčík), J. Mihalič (73. L. Pecha), M. Benec (57. P. Vasiľko), M. Červeňák, D. Čopák (84. D. Valkučák)

Naše mužstvo nastúpilo v najsilnejšom zložení po mesiaci, čo sa hneď odzrkadlilo na hre. Od začiatku sme diktovali tempo, tlačili sme sa do šestnástky, no súper dlho odolával. Do vyložených šancí sa dostal Šedzmák, keď z hranice šestnástky trafil súpera a tečovaná strela znamenala roh. Červeňák strieľal do šibenice, ale Dudáš „robinzonádou“ chytil. Po sérii rohov hlavičkovali Mikula, Benec i Čabák neúspešne. Žipovčania pohrozili dvoma brejkami, ktoré minuli Alexovu svätyňu.

Do II. polčasu nastúpili naši s ešte väčšou vervou a hneď po dvoch minútach rozvlnil prvýkrát sieť Mihalič, po osi Čopák – Šedzmák. V 55. minúte sme dvíhali ruky nad hlavu opäť, keď z pravej strany Šedzmák našiel Červeňáka, ktorý spoza šestnástky vymietol pavučinu. Po polhodine hry ponúkol Čabák šancu na skórovanie Vasiľkovi, ktorý neodmietol a zvýšil na rozdiel triedy. V 76. minúte striedajúci Kovalčík vysunul medzi stopérov Čabáka, ktorý Dudáša prestrelil a stanovil resumé. Hostia fyzicky „odpadli“, hralo sa prevažne na jednej polovici ihriska.

Budúci týždeň na domácom trávniku privítame Sedliská. Aktuálnu tabuľku nájdete vždy tu.

zdroj: Podvihorlatské noviny, ročník LVIII, č. 36/2017, str. 10

 
Čítajte tiež:
TJ Jasenov – FK Kamenica nad Cirochou 2:1 (0:1)
FK Kamenica nad Cirochou – F.O. AJAX Pakostov 1:0 (0:0)

Pokračujte v čítaní staršieho článku X »»
  • Komentáre
Napíš komentár


2014 - 2018 © Ing. Patrik Šepeľa