FK Soľ – FK Kamenica nad Cirochou 2:1 (0:1)

26. kolo – 17.06.2017 o 15:30

Góly: 56. A. Hricov, 59. M. Hajník – 4. P. Vasilko. R: Končár. D: 100. FK: A. Burda – O. Čabák, S. Mikula, J. Mihalič, P. Medvec (41. D. Čopák), P. Vasiľko (76. R. Havriľak), V. Suchanič, T. Čabák (46. P. Mesaroš), P. Liček, L. Čopák (53. S. Karnaj), L. Pecha.

V zápase tabuľkovo prvého s tretím mali naši vydarený vstup, už v 4. minúte sa dostal uličkou za domácu obranu Vasiľko a v brejku povedľa vybiehajúceho Dudáša presnou strelou k žrdi nezaváhal – 0:1. Hra bola vyrovnaná, kombinačne kvalitná i rýchla, šance L. Hricova i Ladomerského zlikvidoval Burda, na druhej strane v 35. minúte postupoval na Duduša osamotený T. Čabák, ale tutovku spálil. Úvod druhého dejstva bol v moci lídra, v 56. minúte sa ujala jedovka A. Hricova z 25 metrov, o tri minúty po rohovom kope ostal v päťke nestrážený Hajník a Burdu prekonal. I keď mali naši hráči dve možnosti na vyrovnanie, taktiež šance boli aj na soľanskej strane, tesný výsledok pre favorita ostal nezmenený.

zdroj: Podvihorlatské noviny č. 25/2017, str. 10

FK Kamenica nad Cirochou – TJ Ptava NV Ptičie 2:1 (0:1)
TJ Tvarona Ulič – FK Kamenica nad Cirochou 1:0 (0:0)

Pokračujte v čítaní staršieho článku X »»