3. turnaj II. ligy v boxe (Galanta)

3. turnaj II. ligy v boxe (Galanta)

Uplynulý víkend sa v sobotu 11.3.2017 uskutočnil v poradí 3. turnaj II. slovenskej ligy v boxe. Za veľmi vysokej účasti slovenských klubov sa celkovo odboxovalo cca 40 zápasov. V piatich zápasoch nastúpili do ringu i členovia kamenického klubu ŠK Miko fit-box.

V jednom z exhibičných zápasov sa na začiatku predstavil Adrián Rak proti súperovi z Levíc. Zápas dopadol pre Adriána výhrou, ale pochvala patrí i súperovi, ktorý si vyskúšal nastúpiť proti súperovi z vyššej kategórie a ukázal svoj talent.

V kategórii starších žiakov boxoval za kamenický klub nováčik klubu, Štefan Vrábeľ proti súperovi z Trnavy. „Števka musím veľmi pochváliť, nakoľko to bol jeho prvý zápas, zvládol ho bravúrne. Tvrdo pred svojim prvým zápasom trénoval a makal na sebe. Len tak ďalej a verím tomu, že jeho tvrdá práca sa prejaví i v jeho úspechoch“, pochválil svojho zverenca tréner Marián Miko.


 
Nikola Cenknerová reprezentovala klub v kategórii žien do 57 kg proti súperke z bratislavského Ružinova. Bol to veľmi bojovný a vyrovnaný zápas, ale Nikole sa podarilo vyhrať na body.

Samuel Hrivňák sa predstavil v kategórii mužov prvýkrát, konkrétne v hmotnostnej kategórii do 81 kg. Nastúpil proti skúsenému súperovi z Levíc, ktorý má za sebou dvojnásobný počet zápasov v porovnaní so Samuelom. „Samo sa postavil pred túto výzvu s odvahou a nasadením a odviedol veľmi dobrý výkon. Napriek tomu to na súpera ešte nestačilo a prehral na body. So Samovým výkonom som bol spokojný!“

zľava: Štefan Vrábeľ, Adrián Rak, tréner Marián Miko, Samuel Hrivňák, Nikola Cenknerová, Lukáš Jalč

V kategórii mužov do 91 kg boxoval za klub Lukáš Jalč so súperom z bratislavského Ružinova. „Lukáš svojim nasadením premohol súpera a zvíťazil v 2. kole RSC (TKO). Všetkým mojim zverencom ďakujem za ich skvelé výkony a prajem im veľa bojovnej chute do ďalších zápasov, ktoré nás čakajú.“

Čítajte tiež:
1. turnaj II. ligy v boxe (Ždaňa)
Majstrovstvá Slovenska v Nitre

Pokračujte v čítaní staršieho článku X »»
  • Komentáre
Napíš komentár


2014 - 2018 © Ing. Patrik Šepeľa