Tréningy boxu

Tréningy boxu

Pod vedením certifikovaného trénera Mariána Mika sa ďalší školský rok uskutočňujú tréningy boxu, ktoré môžu absolvovať muži a ženy, chlapci a dievčatá, či už s cieľom zvýšenia sebavedomia alebo zlepšenia fyzickej kondície.

Minulý rok bol o tréningy veľký záujem, preto sa aj tento školský rok budú konať tréningy v telocvični ZŠ Kamenica nad Cirochou a to s podporou obecného úradu a vedenia základnej školy v Kamenici nad Cirochou.

Pre účasť na tréningu je potrebné priniesť si na prezutie športovú obuv, na prezlečenie kraťasy (alebo tepláky) a tričko a v ideálnom prípade aj rukavice. Rukavice je však možné bezplatne zapožičať priamo na tréningu.

 
S cieľom zvýšiť športové aktivity obyvateľov v obci, ale aj širokej verejnosti, bol založený Športový klub Miko FIT-BOX. Zámerom športového klubu je zabezpečovať všestranné podmienky pre účasť členov na súťažiach a podporovať záujem mládeže v oblasti športu.

 
Neváhajte a príďte si zatrénovať skupinovo do telocvične ZŠ Kamenica nad Cirochou alebo individuálne do priestorov športového klubu na Partizánskej ulici, kde môžu členovia klubu individuálne trénovať box a vykonávať aj iné športové aktivity.

 

Marián Miko
certifikovaný tréner a fyzioterapeut

Čítajte tiež:
Príjmy našej obec za rok 2014
Faktúry obecného úradu

Pokračujte v čítaní novšieho alebo staršieho článku«« X »»
  • Komentáre
Napíš komentár


2014 - 2018 © Ing. Patrik Šepeľa